O wpływie koronawirusa na gospodarkę, nasze zdrowie i samopoczucie, napisano i powiedziano już sporo. Jak to wszystko odnosi się do branży, w której działamy i w związku z tym – do naszych wspaniałych sympatyków? Poniżej opisujemy sytuację i zachęcamy do dalszych obserwacji.

#ZmienTerminNieOdwoluj

Branża turystyczno-rekreacyjna najbardziej odczuwa skutki pandemii koronawirusa. W związku z ciężką sytuacją, jaka dzieje się na naszych oczach, zrodziła się akcja #ZmienTerminNieOdwoluj. Realizowana przez m.in. Polską Organizację Turystyczną, ma na celu zachęcenie nas, Polaków, do odłożenia w czasie swoich planów wyjazdowych, a nie ich całkowitego porzucania. Akademia Sportu i Rekreacji HAPPY SPORT dołącza do akcji i wspiera firmy ze wspomnianej branży. Jednocześnie zachęcamy do spojrzenia na tę akcję nieco szerzej. Obserwujcie to, co się dzieje i podejmujcie rozsądne, odpowiedzialne decyzje. O tym, w jaki sposób my realizujemy tę akcję, dowiecie się w dalszej części artykułu. Wcześniej jednak przedstawimy Wam zmiany, jakie zaszły u nas.

Szkoła pływania w zawieszeniu

Pandemia koronawirusa paraliżuje świat sportu i rekreacji na każdej płaszczyźnie. Mimo poluzowania obostrzeń od 20 kwietnia br. w Polsce, nadal wiele obszarów naszej rzeczywistości pozostaje niedostępna. Niestety nadal szkoła pływania Happy Sport pozostaje w zawieszeniu. Nie wiadomo, kiedy wrócimy na baseny i do wspólnych zajęć z Wami. Mamy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej. Niewiadomą są także zbliżające się wielkimi krokami wakacje i planowane na nie letnie półkolonie sportowe w Warszawie. Na bieżąco będziemy Was informować o tym, co się dzieje w naszej Akademii. Mimo wszystko nie opuszcza nas pozytywna energia i jeszcze bardziej pozytywne nastawienie 🙂 Was także zachęcamy do tego, aby pomimo zaistniałej sytuacji i trudności, pozostawać HAPPY i starać się o dobry FUN 🙂 Jeśli o rzeczach dobrych mowa, to chcieliśmy Wam przekazać znakomitego newsa!

Bądźcie razem z nami!

Chcemy być fair wobec Was, naszych Klientów. W ostatnich kilkunastu dniach miało miejsce rozliczenie się za zajęcia, które z powodu koronawirusa się nie odbędą. Do tego samego zachęcamy inne firmy – nie pozwólcie, aby Wasi Klienci czekali na zwrot kosztów. Oni także potrzebują bezpieczeństwa finansowego w „czasach zarazy”. Mamy nadzieję, że sytuacja w związku z COVID-19 szybko się unormuje i będziemy mogli wrócić do spotykania się z Wami, do wspólnych aktywności – w końcu jesteśmy jedną wielką sportową rodziną HAPPY SPORT 🙂 Obserwujcie sytuacje, obserwujcie naszą stronę internetową i profile w mediach społecznościowych – po prostu bądźcie z nami nieustannie 🙂 Będziemy dostarczać Wam ciekawych wiadomości, przydatnych informacji. To jednak nie wszystko! Pracujemy nad nowymi ofertami dla Was. Pewnie zastanawiacie się, co to takiego będzie. Mamy dla Was….ciii, już byście chcieli wiedzieć 😉

PS

#zmieńterminnieodwołuj i nie zapominaj o aktywności. W aktywnym ciele, zdrowy duch (pozwoliliśmy sobie na lekką parafrazę słynnej sentencji 🙂 ). Trzymajcie się zdrowo!