Planujesz uczęszczać na zajęcia sportowe? Potrzebujesz motywacji? Znajdujesz się pod właściwym adresem. Sprawdź dlaczego.

Poznaj lepiej społeczność HAPPY SPORT

HAPPY SPORT to zespół miłośników aktywności. Tworzą go nie tylko doświadczeni trenerzy, którzy osiągnęli liczne sukcesy sportowe na krajowych i międzynarodowych arenach, ale przede wszystkim uczestnicy zajęć w naszej Akademii. Nie zapominaj o tym. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Dołącz do teamu, w którym jest dużo miejsca na fun i wszyscy są happy. Zapewniamy Cię, że czytając regularnie niniejszy poradnik, będziesz miał okazję poznać nas lepiej.

Happy and Fun

Dzieje się, dzieje się i zawsze będzie się działo! Zajęcia sportowe prowadzimy zgodnie z ideą happy and fun, która głosi, że aktywność sportowa to przede wszystkim dobra zabawa i radość z tego, co się robi. Zależy nam na tym, abyś miał satysfakcję, że robisz coś dla siebie i dla swoich bliskich. Chcemy, abyś miał radochę z tego, że uprawiasz sport, realizujesz swoje cele, poznajesz fajne osoby. Wiedz, że Happy Sport to jedna wielka rodzina (ta sportowa rzecz jasna). Nie potrafimy usiedzieć na miejscu. Nieustannie czerpiemy radość z wyzwalanych endorfin. Wiemy, że Ty także uwielbiasz ten stan.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Zależy nam, abyś miał satysfakcję z tego, co robisz. Chcemy widzieć, jak czerpiesz radość z ulubionej aktywności, dlatego jesteśmy przygotowani na prawie każdą okoliczność. Jak przyjdziesz do nas na zajęcia sportowe, to szybko przekonasz się, że w Happy Sport „prawie” nie robi żadnej różnicy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy formy aktywności tj.:

  • Szkoła pływania

Od lat prowadzimy szkołę pływania w Warszawie, w ramach której odbywa się:

nauka pływania dla dorosłych,

nauka pływania dla dzieci,

indywidualna nauka pływania.

Nie tylko uczymy, ale także pomagamy w doskonaleniu nabytych już umiejętności pływackich. Nasze zajęcia z pływania są zatem skierowanie do osób, które rozpoczynają przygodę z pływaniem, jak i do tych, którzy chcieliby poprawić technikę pływania.

  • Obozy i półkolonie sportowe

Od wielu lat organizujemy dla dzieci letnie oraz zimowe półkolonie sportowe w Warszawie oraz wakacyjne obozy w urokliwych miejscach Polski. I tu mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość, zimowe oraz letnie półkolonie sportowe zamierzamy nadal organizować, o czym będziemy informować na naszej stronie i w mediach społecznościowych.

  • Szermierka

Planujemy organizować zajęcia rekreacyjne dla dzieci z szermierki. Start tych zajęć nastąpi od nowego roku szkolnego 2020/201. Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o tej formie aktywności. Jesteśmy przekonani, że szermierka może stać się pasją Twojego dziecka na całe życie. Od września będzie to możliwe do sprawdzenia.

  • Przygotowania do triathlonu

Zamierzasz wystartować w amatorskich zawodach triathlonowych? Z Happy Sport będziesz mógł rozpocząć przygotowania do triathlonu pod czujnym okiem doświadczonych trenerów.

Nie tylko zajęcia sportowe

Jeśli jednak preferujesz inną aktywność, aniżeli uprawianie proponowanej przez Happy Sport dyscypliny sportowej, to i tak znajdzie się coś speszyl for ju. Lubisz podróżować? Interesuje Cię turystyka aktywna? Mieliśmy nosa, że to coś dla Ciebie. W HAPPY SPORT możesz realizować swoje podróżnicze marzenia. Turystyka aktywna jest bowiem częścią naszej bogatej oferty. Organizujemy wyjazdy w malownicze zakątki Polski, jak i poza granice kraju – do nowoczesnych i eleganckich ośrodków w Europie. Wkrótce dowiesz się więcej o tym, gdzie planujemy pojechać w 2020 roku.

Bądź z nami każdego dnia!

Podoba Ci się wizja treningu pod czujnym okiem doświadczonego trenera? A może chcesz regularne spędzać czas z ludźmi, którzy tak jak Ty nie wyobrażają sobie życia, bądź chcą przygotować się do startu w zawodach? Co by nie było Twoim celem – drzwi Akademii Sportu i Rekreacji HAPPY SPORT są zawsze dla Ciebie otwarte. Skorzystaj z tego i zapisz się na interesujące Cię zajęcia. Zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych, czytaj nasz poradnik. Po prostu bądź z nami każdego dnia, a my obiecujemy Ci dostarczać wyłącznie same wartościowe informacje!