O Nas

HAPPY SPORT to jedna wielka rodzina, którą łączy zamiłowanie do szeroko pojętej aktywności sportowej. To społeczność osób, które nie wyobrażają sobie życia bez regularnych treningów, dbania o zdrowie, dobrą formę, realizację celów osobistych. To grono osób, które poszukują motywacji i marzą o spędzaniu czasu z osobami o podobnym do siebie podejściu do sportu i turystyki. Happy Sport to także niezapomniane wspomnienia i liczne pozytywne wrażenia, będące udziałem wszystkich członków Happy Sport – zarówno tych mniejszych, jak i tych większych ;))
HAPPY SPORT to również wiedza i doświadczenie, którymi podczas zajęć dzielą się nasi trenerzy prowadzeni pod kierownictwem Pawła Kapusty, byłego reprezentanta Polski w pięcioboju nowoczesnym, który tak jak oni był uczestnikiem największym imprez sportowych w Polsce i na świecie. Nie samym sportem jednak żyjemy. Jako Happy Sport zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt wyjazdów w różne zakątki Polski, jak i poza granice kraju, a w planach mamy kolejne. Oferowane przez nas formy turystyki aktywnej skierowane są nie tylko dla dzieci (obozy, półkolonie), ale i dla dorosłych, jak np. aktywne weekendy.

Paweł Kapusta

Właściciel

Właściciel „Happy Sport”. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Były reprezentant Polski w pięcioboju nowoczesnym. Zwolennik idei „Happy and Fun” – nauki postaw sportowych poprzez zabawę. Swoje bogate doświadczenie sportowe wykorzystuje do trenowania innych. Jego podopieczni osiągają liczne sukcesy w imprezach sportowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.