Zimowe półkolonie sportowe w Warszawie

MIEJSCE

Aquapark Wesolandia ul. Wspólna 4
Warszawa-Wesoła

TRANSPORT

Aquapark Wesolandia ul. Wspólna 4
Warszawa-Wesoła

UBEZPIECZENIE

Aquapark Wesolandia ul. Wspólna 4
Warszawa-Wesoła

PROGRAM

Pływanie

nauka i doskonalenie pływania wszystkimi stylami, gry i zabawy w wodzie konkursy i zawody pływackie.

Tenis ziemny

nauka i doskonalenie gry, turnieje, gry i zabawy.

Szermierka

gry i zabawy szermiercze

Wycieczki

Olimpiada sportowa

Zajęcia plastyczne

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 17.00
Dla dzieci w wieku 6-13 lat

Cena: 2 390,00 PLN

Informacje

biuro@happysport

tel. 601 270 852

www.happysport.pl

Data

29.01.2022 – 5.02.2022

Tatry Super SKI to największy region narciarski w Polsce, który łączy większość dużych Ośrodków Narciarskich Podhala, Spisza, Beskidu i Pienin. Do dyspozycji narciarzy oddajemy 96 zróżnicowanych tras narciarskich o łącznej długości ponad 62 km. Na jednym skipassie będzie można skorzystać z 87 różnego rodzaju kolei i wyciągów. Projekt ten umożliwia przewóz blisko 100 tys. osób na godzinę.

Charakter naszych gór – ich wysokość n.p.m. oraz niewielkie różnice wzniesień stwarzają doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa rekreacyjnego i rodzinnego. W ofercie naszego projektu znajdują się również trasy o zacięciu sportowym – 6 tras posiada homologację FIS. Rozgrywane są na nich różnego rodzaju zawody sportowe – nawet rangi Mistrzostw Świata.

Wszystkie zrzeszone we wspólnym karnecie Tatry Super Ski ośrodki dbają o najmłodszych adeptów białego szaleństwa oraz o wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z nartami i deskami snowboardowymi. Specjalne strefy nauki i 17 wyciągów taśmowych zapewniają komfort i wygodę w stawianiu pierwszych kroków na nartach.

Dla kochających adrenalinę proponujemy trzy strefy SNOW PARK. Z kolei dla wielbicieli spokoju oraz aktywności w pięknych sceneriach górskiej przyrody polecamy 7 tras biegowych, które z pewnością zaspokoją wymagania niejednego konesera tego sportu.

 

 

Stacje narciarskie

Suche Ski

Położona w uroczym zakątku Podhala najnowsza z czterech stacji zrzeszonych w Skipassie, oferująca nowoczesną, czteroosobową kolej krzesełkową. Na miejscu można znaleźć wszystko, czego potrzeba narciarzom i snowboardzistom – szkołę narciarską, wypożyczalnię sprzętu, punkty gastronomiczne i obiekty noclegowe

Kotelnica Białczańska

Kompleks tras narciarskich położony w Białce Tatrzańskiej na zboczach góry Kotelnica o wys. 918 m n.p.m. i Jankulakowskiego Wierchu o wys. 934 m n.p.m. Sąsiaduje bezpośrednio z wyciągami narciarskimi Kaniówka i Bania.

W ośrodku funkcjonuje sześć wyciągów krzesełkowych, orczykowy i dwa talerzykowe. Łączna przepustowość wyciągów w Kotelnicy to 13770 osób na godzinę. Do dyspozycji narciarzy jest 8 tras zjazdowych sztucznie naśnieżanych, ratrakowanych i oświetlanych. Powierzchnia tras dla narciarzy to 42 ha. Połączenie nartostradą z ośrodkiem narciarskim Bania.

Jurgów Ski

„Centrum Rekreacji i Wypoczynku “Hawrań” położone jest we wsi Jurgów, leżącej na Pogórzu Spisko-Gubałowskim. Sama stacja znajduje się przy głównej drodze – 2.5 km na południe od centrum wsi, tuż przed słowacką granicą.

Tereny zjazdowe położone są na północno-zachodnich stokach Górków Wierch (1045 m n.p.m.) To właśnie tutaj wytyczono w sumie 4,5 km tras, zróżnicowanych pod względem trudności, nachylenia oraz długości. Każdy odwiedzający ośrodek znajdzie coś dla siebie. Jest jedna z najtrudniejszych na Podhalu trasa czarna oraz czerwona – przeznaczona dla wprawionych i posiadających spore umiejętności narciarzy czy snowboardzistów.

Mniej zaawansowani narciarze mają do swojej dyspozycji trasę zieloną. Są również wyciągi dla maluszków. W sumie do dyspozycji narciarzy jest 7 tras zjazdowych sztucznie naśnieżanych, oświetlonych oraz ratrakowanych.

Willa Karolcia położona jest w miejscowości Zakopane Olcza, w samym sercu Podhala. Nieopodal głównej drogi prowadzącej do Zakopanego, w niezwykłej scenerii, wśród zieleni, oferuje niezapomniany pobyt. Usytuowanie Willi ułatwia nam dojazd do wyciągów należących do grupy Tatryski.

Pokoje

Przestronne pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami i TV

Wszystkie pokoje z balkonami z widokiem na panoramę tatr.

Willa Karolcia Zakopane

Śniadanie, obiad i kolacja dania kuchni regionalnej.

DZIEŃ 1

Wyjazd z Warszawy przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie, obiadokolacja, zabranie organizacyjne.

Prezentacja programu obozu, podział na grupy wychowawcze, gry i zabawy integracyjne w grupach.

Dzień 2-7

Realizacja programu szkolenia narciarskiego i snowboardowego.

Szkolenie narciarskie odbywa się z podziałem na grupy pod względem umiejętności.

Szkolenie trwa 5 godzin każdego dnia. Dla chętny jazda wieczorna

Po nartach dyskoteka, wycieczka do Aquaparku Zakopane, gry i zabawy.  

Dzień 8

Wyjazd z Zakopanego do Warszawy

2390 PLN termin  29.01.2022 do 5.02.2022

Cena zawiera

Realizację programu

Transport autokarem

Codzienny transfer autokarem na stoki

Opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorsko -wychowawczej

7 noclegów

Pełne wyżywienie trzy posiłki dziennie

Karnety narciarski Tatry Super Ski w terminie 30.01.2022 do 4.02.2022

Ubezpieczenie NNW Signal Iduna

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Turystyczny Fundusz Pomocowy

Podatek VAT

 

Cena nie zawiera

Dodatkowych ubezpieczeń

Wynajmu sprzętu narciarskiego

Serwisu sprzętu narciarskiego

Innych usług nie ujętych w ofercie